Zimska liga Nogometnog kluba Župa dubrovačka došla je do same završnice i sljedeće nedjelje ćemo doznati ovogodišnje pobjednike. U današnjih 11 polufinalnih utakmica (jedna je odgođena i igrat će se na finalni dan kao prva) najviše uspjeha je imala Škola nogometa DU Talent čijih ćemo pet ekipa gledati u četiri polufinala od 2010-tog do 2013-tog godišta (u finalu 2010. godišta igraju dvije ekipe DU Talenta).
Domaćin Župa dubrovačka za sada (jedna ekipa igra odgođenu utakmicu) ima dvije ekipe u finalu 2008. i 2009. godište, ŠN Cavtat tri finala 2011., 2012. i 2013. godište, a ŠN Slano će imati finaliste u 2009. godištu. Odgođenu utakmicu u kojoj ćemo doznati drugog finalistu u 2008. godištu igraju NA Konavle i NK Župa dubrovačka B.
Uz fotogaleriju donosimo današnje rezultate i raspored finalnog dana.
https://zupcica.hr/index.php/zupski-sport/nogomet/mali-nogomet/item/898-polufinalni-dan-zimske-lige-koga-cemo-gledati-u-finalu-donosimo-rezultate-fotogalerija#sigProIde25aeba21f
POLUFINALA
2008. godište
NK Župa dubrovačka A - NK Župa dubrovačka C 3:1
(Ivan Matić, ag, Cristian Varela / Matija Glavan)
NA Konavle - NK Župa dubrovačka B Odgođeno
2009. godište
NK Župa dubrovačka A - NK Župa dubrovačka B 4:0
(Maro Miloslavić 2, Gabriel Bender, Antonio Kisić / -)
ŠN Slano - NA Konavle 1:0
(Matej Kmetović / -)
2010. godište
ŠN Du Talent A - NA Konavle 7:0
(Toni Čuić 5, Vlaho Matić, Maroje Koprivica /-)
ŠN Du Talent B NK Župa dub.B 0:0 4:3 p
2011. godište
ŠN Cavtat - NK Gošk Dubrovnik 2:1
(Eugen Njirić 2/ Kaan Bijedić)
ŠN Du Talent - Konavle Gruda 3:0
(Božo Dobrojević, Lovro Špero, Filip Boro /-)
2012. godište
NK Župa dubrovačka A - ŠN Cavtat 1:2
(Luka Radić/Petar Vodopija,Jakov Orepić)
ŠN Du Talent A - ŠN Du Talent B 2:0
(Jakov Bjeloš 2/ -)
2013. godište
ŠN Cavtat NK Župa dubrovačka B 8:1
(Matija Bako 6, Zvonko Letunić Lujo, ag / ag)
ŠN Du Talent NK Župa dubrovačka A 1:0
(Mauro Di Lido/-)
FINALNI DAN - 23.02.2020.
09:00 - 2013 - Utakmica za 3 i 4 NK Župa dubrovačka B - NK Župa dubrovačka A
09:30 - 2012 - Utakmica za 3 i 4 NK Župa dubrovačka - ŠN DU Talent B
10:00 - 2011 - Utakmica za 3 i 4 NK Gošk Dubrovnik - Konavle Gruda
10:30 - 2010 - Utakmica za 3 i 4 NA Konavle - NK Župa dubrovačka B
11:00 - 2009 - Utakmica za 3 i 4 NK Župa dubrovačka B - NA Konavle
11:30 - 2008 - Utakmica za 3 i 4 NK Župa dub.C - (poraženi NA Konavle - NK Župa d.B)
12:00 - 2013 - FINALE ŠN Cavtat - ŠN DU Talent
12:30 - 2012 - FINALE ŠN Cavtat - ŠN DU Talent A
13:30 - 2011 - FINALE ŠN Cavtat - ŠN DU Talent
14:00 Revijalna utakmica
14:30 - 2010 - FINALE ŠN DU Talent A - ŠN DU Talent B
15:00 - 2009 - FINALE NK Župa dubrovačka A - ŠN Slano
15:30 - 2008 - FINALE NK Župa dubrovačka A - (pobjednik NA Konavle - NK Župa d.B)
16:30 Uručivanje nagrada i zatvaranje turnira