Četvrtak, 22 Listopad 2020
Turnir župskih mjesta; Fix Čibača i Čelopeci neriješeno, Soline-Plat dobile Bjelice (FOTO)

Turnir župskih mjesta; Fix Čibača i Čelopeci neriješeno, Soline-Plat dobile Bjelice (FOTO)

Prvi dan osmog izdanja Turnira župskih mjesta donio je dva derbija, oba u "skupini smrti" "D" grupi turnira. Prvi odmah na otvaranju između Fix Čibača i Čelopeka je završio neriješeno, pa  je izvođenje kaznenih udaraca  odlučilo da će Čibačani imati prednost u slučaju na kraju jednakog broja bodova u grupi.

Najzanimljiviju i najnapetiju utakmicu kola su odigrali Soline-Plat i Bjelice. Ekipa sa župskog istoka je dva puta vodila  Bjelice. Ekipa sa župskog istoka je u utakmici bez puno prilika i s velikim brojem prekršaja i prekida, golovima Ivan Anđelinića i Antonia Sentića stigla do važnih bodova protiv nositelja i lanjskog polufinalista turnira.   

U ostalim susretima bez većih iznenađenja, Brgat je dobio Krstac-Trgovište, Postranje Mljekaru, Mini Čibača je bila bolja od Mišići-Zone, Brašina od Popolice, a Gornja Čibača od Srebrenog.

Uz Fotogaleriju prvog dana turnira, donosimo rezultate prvog kola.



GRUPA A

Poredak: 1. Postranje 3 boda (5:0); 2. Brgat 3 (4:1); 3. Krstac/Trgovište 0 (1:4); 4. Mljekara 0 (0:5)

Brgat - Krstac/Trgovište 4:1

1:0 Matej Perović; 2:0 Domagoj Žeravica ; 3:0 Ivan Kristović; 3:1 Josip Duper; 4:1 Domagoj Žeravica

BRGAT: Domagoj Žeravica,Vicenco Kraljić,Petar Kraljić,Luka Kraljić,Marin Barović, Niko Ničetić,Luka Bevanda,Ivan Knego,Matej Perović,Ivan Kristović
VODITELJ : Antonio Vojvodić

KRSTAC/ TRGOVIŠTE: Zdravko Gadžić,Franjo Gadžić, , Josip Duper, Dario Bjelopera, Nikola Drašković,Vedran Sučić, Antonio Pandak,
VODITELJI:
Ivan Gadžić, Davor Stojić

Postranje - Mljekara 5:0  

1:0 Ivan Kelez; 2:0 Miho Galjuf; 3:0 Periša Regjo; 4:0 Periša Regjo; 5:0 Maroje Miloslavić

POSTRANJE: Ivan Kelez, Vicko Miloslavić, Stijepo Sambrailo,Maroje Miloslavić(žk) , Maro Sambrailo, Stijepo Miloslavić ,Miho Galjuf, Pero Kelez, Periša Regjo
VODITELJ:
Đivo Miloslavić

MLJEKARA: Maro Dubelj, Ivan Dubelj, Mateo Dubelj, Marin Ivušić(žk), Ivan Prce, Petar Prce, Maroje Miloslavić, Mirel Strazičić, Antonio Lucić, Ante-Baldo Bender
VODITELJ:
Danijel Nikolić Švabo

GRUPA B

Poredak: 1. Mini Čibača 3 boda (3:1); 2. Brašina 3 (2:0); 3. Popolica 0 (0:2); 4. Mišići/Zona 0 (1:3)

Mišići/Zona - Mini Čibača 1:3   

0:1 Božo Gustin; 0:2 Marko Grgurević; 0:3 Romano Jarak; 1:3 Jasmin Salihović

MIŠIĆI/ZONA: Niko Zrilić, Nikša Mišić, Robert Bender, Jasmin Salihović, Zvonimir Burić, Antonio Raič, Ivan Puljić, Robert Ćorak
VODITELJ:
Ivan Raič

MINI ČIBAČA: Davor Prce, Ante Burum, Božo Gustin, Gabriel Curić, Ivan Tomić, Ivan Radić, Romano Jarak, Mislav Pavlović, Marko Grgurević(žk), Mario Prce, Josip Raguž.
VODITELJ: Tomislav Papac

Brašina - Popolica 2:0

1:0 Petar Šilježar; 2:0 Leo Pušić

BRAŠINA: Josip Jurjević,Ante Džamarija, Božo Džamarija,Šime Matković,Ivan Matković, Leo Pušić,Miljenko Meštrović,Petar Šilježar, Mateo Delić,Lukša Plenković, Zvonimir Oberan
VODITELJ: Daniel Butigan

POPOLICA: Dario Marlais, Toni Benić, Toni Perić, Toni Paskojević, Ivan Bogoje, Ivan Sutić, Maro Martić
VODITELJ:Niko Benić

GRUPA C

Poredak: 1. Gornja Čibača 3 boda (3:0); 2. Pod Petrača 0 (utakmica manje); 3. Srebreno 0 (0:3)

Gornja Čibača - Srebreno 3:0

1:0 Ivan Perić; 2:0 Ivo Raguž; 3:0 Ivan Perić

GORNJA ČIBAČA; Dragan Palameta, Davorin Krešić, Matej Perić, Ivan Perić, Branimir Perić, Igor Žilić, Mario Krkić, Ivo Raguž, Vlaho Radić, Davor Cverlin
VODITELJ /PREDSTAVNIK:
Miroslav Marić / Niko Palameta

SREBRENO: Juraj Joković, Dominik Žarak, Dejan Ćosović, Aleksa Ćosović, Damir Obšivač, Drago Čuvalo, Antun Palunčić, Kristijan Jukić, Dante Vukić
VODITELJ:
Sandro Joković

GRUPA D

Poredak: 1: Soline/Plat 3 boda (2:1); 2. Fix Čibača 1 (1:1); 3. Čelopeci 1 (1:1); 4. Bjelice 0 (1:2)

Fix Čibača - Čelopeci 1:1 p(3:2);

1:0 Mato Šimunović; 1:1 Pero Grbić

FIX ČIBAČA: Marko Kriste, Vidan Vidić, Kristijan Prkut, Tomislav Puljiz (žk), Ivo Raguž, Marijo Raguž, Stijepo Jarak, Krešo Prkačin, Tomislav Lakić, Matej Radić, Mato Šimunović
VODITELJ
Josip Vidić

ČELOPECI: Pero Grbić, Milan Mikulić, Kristijan Rašica, Nikola Lazarević, Luka Curić , Jak Kojaković, Zlatko Tokić, Davor Mišić, Ivan Aerlić, Josip Previšić, Matko Haičman, Vjeko Haičman, Antonio Varga, Josip Bognar

Bjelice -Soline/Plat 1:2

0:1 Ivan Anđelinić; 1:1 Mato Brajković; 1:2 Antonio Sentić

BJELICE: Domagoj Prkut(žk), Lukša Noković, Vlaho Previšić, Ivica Vlašić, Vlaho Lučić, Ivica Lučić, Mateo Franić, Antonio Milić, Nikša Prkut, Vlaho Kesovija, Mateo Kesovija, Mato Brajković
VODITELJ:
Mario Raguž

SOLINE/PLAT: Ile Katić,Ante Alerić,Tomi Kuzmić,Jozo Nardelli,Ivo Katić,Nikola Lasić, Antonio Sentić(žk),Željko Račić,Vlaho Kvestić, Ivan Gumbaš,Ivan Anđelinić, Vlaho Lasić,Pero Saulan ,Toni Muhoberac
VODITELJ:
Nikša Arbanasin

MLJEKARA

POSTRANJE

SOLINE - PLAT

BJELICE

SREBRENO

GORNJA ČIBAČA