Četvrtak, 25 Travanj 2024
Županijska futsal liga; Župski malonogometni derbi pripao Čibačanima; MNK Plat - MNK Čibača 1:2

Županijska futsal liga u svom 12. kolu donijela je derbi u dvorani na Mljekari, snage su odmjerila dva župska kluba. Čibača dolazi do vodstva sredinom prvog poluvremena, udarcem sa 7-8 metara s lijeve strane mrežu Plaćana pogađa Luka Curić. S tim rezultatom se ušlo u zadnje dvije minute utakmice kada nastojanja Plaćana za izjednačenjem prekida Josip Raguž kada  udarcem skoro iz lijevog kuta pronalazi lopti put do mreže za 0:2. Poraz Plata ublažio je Tomislav Čagalj 90 sekundi prije kraja utakmice.

MNK PLAT - MNK ČIBAČA 1:2 (0:1)

0:1 Luka Curić 9', 0:2 Josip Raguž 28', 1:2 Tomislav Čagalj 29'.

MNK PLAT; Miho Kličan, Davor Mišić, Maro Sambrailo, Ivo Katić, Ante Alerić, Luka Šerić, Želimir Račić, Ivan Anđelinić, Tomislav Čagalj, Josip Duper, Hrvoje Stojić, Domeniko Hajdić - voditelj  Antun Katić.

MNK ČIBAČA; Josip Vidić, Božo Raguž, Domagoj Prkut, Kristijan Prkut, Josip Raguž, Marin Kuna, Marko Grgurević, Vidan Vidić, Toni Soldić, Romano Jarak, Ivan Radić, Jure Lonac,  Luka Curić.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr