Petak, 19 Travanj 2024
Pionirima bod protiv Omladinca iz Vranjica, kadeti izgubili golom u zadnjim minutama (FOTO)

U četvrtom kolu 2.Nogometne lige Središta Split danas su u Čibači gostovali pioniri i kadeti Omladinca iz Vranjica. Prvi su na teren istrčali mlađi - U-14 pioniri Župe dubrovačke i Omladinca, te podijelili bodove rezultatom 1:1. Oba pogotka su postignuta pred kraj prvog dijela, prvo do vodstva dolaze gosti iz Vranjica, a zatim nakon greške gostujućeg golmana kojem  nakon udarca iz kornera lopta ispada iz ruka i prelazi gol crtu, Župa stiže do izjednačenja.

U utakmici kadeta bez golova do pred sam kraj susreta. Kadeti Župe su veći dio utakmice bili bolja i dominantnija momčad s više prilika za vodstvo, ali bez prave realizacije u samoj završnici napada. Par udaraca upućenih u okvir je zaustavio danas sigurni golman Omladinca. Kada se činilo da će i ova utakmica završiti podjelom bodova, gosti iz nakon ubačaja iz slobodnog udarca, pogađaju mrežu gola Lovra Bašića.

Tako vodeća momčad kadetske 2. Dalmatinske lige, ipak više sretno nego zasluženo odnosi sva tri boda s Tarantele, iako su kadeti Župe prema danas prikazanom zaslužili najmanje bod.