Ispiši ovu stranicu
Odbojkašice Župe dubrovačke u zaostaloj utakmici na Mljekari izgubile od OK Split II (FOTO)

U zaostaloj utakmici 7. kola Prve B Hrvatske odbojkaške lige – jug ŽOK Župa dubrovačka je ugostila OK Split II i izgubila rezultatom 3:0  (25:8) (25:22) (25:13). Odlične igračice OK Split u kojoj igra nekoliko igračica tog kluba koje su osvojile prvenstvo Hrvatske za mlađe kadetkinje uvjerljivo su odigrale cijelu utakmicu. Eksplozivne, motorične, sa odličnim servisima i smečevima stvarale su velike probleme domaćim odbojkašicama, koje su jedino u drugom setu bile ravnopravne, dugo vodile da bi na kraju splitske odbojkašice dobile i taj set.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr