Nedjelja, 18 Travanj 2021
Plenković najavio popuštanje mjera otvaranje taraca ugostiteljskih objekata, ali zasad ne i u našoj županiji

Plenković najavio popuštanje mjera otvaranje taraca ugostiteljskih objekata, ali zasad ne i u našoj županiji

U Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici održana je sjednica Vlade na kojoj je Plenković najavio otvaranje taraca ugostiteljskih objekata i omogućavanje rada na otvorenim prostorima, no uz epidemiološke mjere. Omogućit će se treninzi u zatvorenim prostorima.

Ipak prema informacijama iz Stožera naše županije navedeno popuštanje mjera neće važiti za naše područje.

- Nažalost, epidemiološka situacija na našem području nije povoljna pogotovo na području Konavala, Župe dubrovačke i Dubrovnika, zato ćemo tražiti da se na našem području otvaranje taraca i omogućavanje rada na otvorenim prostorima odgodi - rekao načelnik županijskog stožera Joško Cebalo.

  • marketingA1