Ponedjeljak, 06 Srpanj 2020
Drugi najjači dan po broju novooboljelih od početka pandemije, u našoj županiji nema novih slučaja zaraze

Drugi najjači dan po broju novooboljelih od početka pandemije, u našoj županiji nema novih slučaja zaraze

U posljednja 24 sata zabilježeno je 95 novih slučajeva, te je današnji dan drugi po broju novooboljelih od početka pandemije s tek jednim zaraženim manje od rekordnog 1. travnja.

Jedna novooboljela osoba je iz Brodsko-posavske županije, jedna iz Šibensko-kninske, jedna iz Virovitičko-podravske županije, jedna iz Splitsko-dalmatinske županije i jedna iz Varaždinske županije, dvije novooboljele osobe su iz Istarske županije, dvije iz Sisačko-moslavačke županije, pet novooboljelih osoba je iz Zadarske županije, sedam iz Zagrebačke županije, devet iz Primorsko-goranske županije, 25 novooboljelih osoba je iz Grada Zagreba, a 40 novooboljelih osoba je iz Osječko-baranjske županije. Bolnički se liječe 42 osobe, nema pacijenata na respiratoru.

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji nema novih slučajeva zaraze koronavirusom, a obrađeni su svi uzorci koji su poslani na analizu. U samoizolaciji se nalazi 48 osoba.