Utorak, 14 Srpanj 2020
U Hrvatskoj danas 30 novozaraženih, među njima i dvije osobe iz naše županije koje žive u Zagrebu

U Hrvatskoj danas 30 novozaraženih, među njima i dvije osobe iz naše županije koje žive u Zagrebu

Broj novooboljelih u Republici Hrvatskoj u 24 satnom razdoblju je 30, čime je ukupan broj oboljelih od koronavirusa 2366.

Jedna novooboljela osoba je iz Istarske županije i jedna iz Brodsko-posavske županije. Dvije novooboljele osobe su iz Dubrovačko-neretvanske županije i dvije iz Zagrebačke županije. 12 novooboljelih osoba je iz Grada Zagreba te 12 novooboljelih osoba je iz Osječko-baranjske županije.

Do sada je testirano 73093 osoba, od toga 347 u posljednja 24 sata.  Na bolničkom liječenju je 16 osoba, a na respiratoru nema pacijenata - navodi se u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Kako doznajemo iz Županijskog stožera dvije osobe koje je kao novozaražene naveo Nacionalni stožer su osobe s prebivalištem u našoj županiji koje trenutno žive u Zagrebu i cijelo vrijeme liječenja će biti u Zagrebu, te se kao takve ne vode u evidenciji novozaraženih Županijskog stožera.

  • 71. Dubrovačke Ljetne Igre