Nedjelja, 25 Listopad 2020
U Hrvatskoj danas 18 novooboljelih, u taj broj nisu uključeni novi pozitivni u našoj Županiji

U Hrvatskoj danas 18 novooboljelih, u taj broj nisu uključeni novi pozitivni u našoj Županiji

U posljednja 24 sata u Hrvatskoj je potvrđeno 18 novih slučaja zaraze, što je kako je rekao ministar Beroš,  mali pad u odnosu na jučer. Od jučer su preminule tri osobe, dvije u Splitu jedna u Zagrebu, sve troje su imali zdravstvenih poteškoća od ranije. Ukupno se do danas oporavilo 615 osoba, 15 u posljednja 24 sata.

Međutim, kako je rekao Krunoslav Capak radi se o broju novooboljelih u sati 12:45 koja se vodi u HZZO-u prema kojem ih je u Zagrebu bilo 7, u Splitsko dalmatinskoj županiji 4, Zagrebačkoj 3, Krapinsko zagorskoj 3 i jedan u Zadarskoj županiji. Sukladno navedenom u među danas 18 novooboljelih u Hrvatskoj, nisu uključeni novi pozitivni u našoj Županiji

- Ovo je trenutno dobar rezultat, međutim, s obzirom na ponašanje virusa u Europi, moramo i dalje biti oprezni i mudri. Ne smijemo dozvoliti da nas trenutno dobar rezultat pokoleba u poštivanju mjera. Da od početka nismo bili oprezni, sigurno ne bismo imali sada ovakve rezultate - rekao je Beroš.