Četvrtak, 02 Travanj 2020
Prvi slučaj u našoj županiji; Ženska osoba srednjih godina hospitalizirana u OB Dubrovnik pozitivna na koronavirus

Prvi slučaj u našoj županiji; Ženska osoba srednjih godina hospitalizirana u OB Dubrovnik pozitivna na koronavirus

Stožer civilne zaštite DNŽ obavještava javnost da je jedan od uzoraka upućenih iz Opće bolnice Dubrovnik na analizu u Zagreb pozitivan na koronavirus. To je prvi pozitivan nalaz nakon 15 poslanih uzoraka. Radi se o osobi srednjih godina koja je hospitalizirana i nalazi se u izolacijskoj jedinici OB Dubrovnik. Zdravstveno stanje pacijentice je dobro.

Više obavijesti bit će dostupno nakon sjednice Stožera iza 11 sati. Ovo saznanje samo potvrđuje nužnost pridržavanja mjera propisanih od strane Nacionalnog stožera civilne zaštite RH- navodi se u obavijesti Stožera civilne zaštite DNŽ.