Subota, 24 Srpanj 2021
Dobroslavić s predstavnicima Gospodarske i Obrtničke komore o cijepljenju u gospodarskim subjektima

Dobroslavić s predstavnicima Gospodarske i Obrtničke komore o cijepljenju u gospodarskim subjektima

Župan Nikola Dobroslavić i zamjenik župana Joško Cebalo sastali su se danas u Palači Ranjina na temu cijepljenja u gospodarskim subjektima s predsjednicom HGK – Županijske komore Dubrovnik Nikolinom Trojić, predsjednikom Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije Antom Jakićem i tajnikom Obrtničke komore Dubrovačko-neretvanske županije Nikolom Kalafatovićem.

Na sastanku se razgovaralo o gospodarskoj situaciji u našoj županiji, pri čemu su predstavnici HGK–ŽK​ i OK DNŽ upoznali župana Dobroslavića i zamjenika Cebala sa stanjem u pojedinim sektorima, s posebnim osvrtom na turistički. Tako je bilo riječi o dosadašnjem tijeku turističke sezone kao i očekivanjima od ove sezone, budući da je turizam glavni pokretač gospodarstva u našoj županiji. Upravo u tom kontekstu župan Dobroslavić je posebno naglasio potrebu procjepljivanja što većeg broja stanovnika naše županije, kao glavnog sredstva za postizanje što bržeg oporavka gospodarstva.

  • 71. Dubrovačke Ljetne Igre