Subota, 13 Srpanj 2024
Hrvatska izgubila zlato u posljednjoj četvrtini, Španjolska preokretom do titule prvaka Europe

Vodili smo cijelu utakmicu, imali dva puta po tri gola prednosti, nakon treće četvrtine vodili 10:8 i onda u četvrtoj četvrtini potpuno nestali primili tri gola i izgubili naslov europskog prvaka.

Hrvatska je osvojila srebro što je vrhunski rezultat ove reprezentacije, ali večeras smo nažalost propustili priliku osvojiti drugu titulu u nizu. Dominirali smo tijekom cijele tri četvrtine u kojima smo odigrali vrhunsku utakmicu, ali u zadnjih osam minuta smo stali i nismo odigrali ništa, na vrhunskoj razini je ostao jedino vratar Marko Bijač koji nas je držao u igri do zadnjeg napada, zadnjih 20 sekundi s igračem više kojeg nismo iskoristili.

Idemo dalje, Hrvatska za 15-ak dana igra na U Dohi, glavnom gradu Katra, na Svjetskom prvenstvu koje će se održati od 2. do 18. veljače.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr