Petak, 19 Travanj 2024
Nastavak kvalifikacija vaterpolskog prvenstva Hrvatske za Nade; Jug u Mlinima bolji od Gusara

U trećem kolu kvalifikacija vaterpolskog prvenstva Hrvatske za uzrast Nade - skupina Jug, Gusarove Nade u sastavu Gabrijel Džamarija, Tomi Jazvin (3), Adriano Marković, Mario Ivušić (1), Matej Marić, Nikša Matičević, Petar Pećarević, Marin Tošić, Mihael Srijemsi, Antonio Perović, Ilar Šimić, Luči Mojaš, Mateo Tomić i  Ivona Vlašić pretrpjele su i treći poraz.

U zanimljivom ogledu u Mlinima mladi Jugaši zasluženo su slavili rezultatom 12:4. Gusar je odlično otvorio utakmicu i golovima Ivušića i Jazvina dobio prvu četvrtinu rezultatom 2:1, no u preostale tri četvrtine došla je do izražaja bolja tjelesna sprema igrača Juga koji su laganim pogodcima iz kontranapada došli do visoke pobjede. Gusari kvalifikacije nastavljaju 4. kolovoza domaćim nastupom protiv KPK.