Utorak, 23 Travanj 2024
U napetoj završnici Gusar izgubio polufinale od Osijeka, sutra za treće mjesto sa Siscijom iz Siska

U drugoj polufinalnoj utakmici prvenstva 1.B hHrvatske vaterpolo lige Gusar je potažen od Osijeka rezultatom 12:13 (2:5) (4:1) (3:5) (3:2). Momčad iz Mlina je  nastupila u sastavu: Petar Grbić, Stijepo Matić, Ivan Jurić (4), Toni Paskojević (3), Zvonimir Perić (2), Ivan Špetić (2), Krešo Marić, Nikola Pavličević, Maroje Vidosavljević-Vučić, Patrik Kolak (1), Tomo Petrović, Mario Šopar (K), Mak Meco, Dorian Raguž.

Gusar je loše otvorio utakmicu i brzo došao do zaostka od tri pogodka koje je puno boljom igrom tijekom druge četvrtine nadoknadio već do poluvremena. U ključnoj trećoj četvrtini mladi igrači Gusara su dozvolili Osijeku par lakih pogodaka i ponovno došli u osjetniji rezultatski zaostatak. U zadnja tri minuta utakmice Gusar postiže tri pogodka i dolazi do prilike da u zadnjem napadu dođe do neriješenog rezultata i peteraca. Nažalost  taj zadnji napad nije doveo do šuta u okvir Osijekova gola pa Gusare u nedjelju očekuje utakmica za treće mjesto sa Siscijom iz Siska.