Četvrtak, 25 Travanj 2024
Senzacija u Qataru; Hrvatska izbacila Brazil,  Vatreni opet na jedanaesterce u polufinalu

Senzacija u Qataru; Hrvatska izbacila Brazil, Vatreni opet na jedanaesterce u polufinalu

U nevjerojatnoj utakmici Hrvatska je nakon jedanaesteraca izbacila Brazil i ušla u polufinale Svjetskog prvenstva. Nakon 0:0 u 90. minuta, i odlične igre Hrvatske pogotovo u prvom poluvremenu, Brazil je do vodstva došao majstorijom Neymara u sudačkoj naknadi prvog produžetka. Hrvatska izjednačila iz akcije Dinamovog dvojca, na asistenciju Oršića gol je dao Petković.

Penali opet u režiji Dominika Livakovića koji je obranio prvi udarac Brazilaca Rodrygu, za Hrvatsku su pogodili Vlašić, Majer, Modrić i Oršić, a iz četvrtog penala Brazila Marquinhos pogađa stativu i počinje veliko slavlje Vatrenih.

Polufinale igramo u utorak u 20 sati protiv pobjednika večerašnje utakmice Nizozemska - Argentina.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr