Ispiši ovu stranicu
Ardiaei nastavlja u istom ritmu, ovaj put više nego uvjerljivo protiv Krilnika na gostovanju u Splitu

U 7. kolu 2.HRL Jug župski rukometni klub Ardiaei jučer je u Velikoj dvorani na splitskim Gripama uvjerljivo slavio protiv Krilnika s 15 razlike 21:36. Ardiaeivci su od samog početka dali do znanja domaćinima da od ove utakmice nemaju što očekivati, Krilnik je tijekom prvog poluvremena uspijevao držati minus od 3 do 4 gola razlike, ali je u nastavku velika razlika u kvaliteti momčadi donijela isto toliku razliku u konačnom rezultatu utakmice.

Za RK Ardiaei u Splitu su nastupili; Leo Brnin 2, Teo Putica 5,    Rudolf Ćužić 1,    Maro Dabelić 6, Ado Čustović 7,    Toni Barišić, Marino Knez, Aldin Hajarović, Maro Peručić    6. Hrvoje Lončarica 4, Hrvoje Marušić 2 i Matija Gabrieri 3. Trener; Antonio Lončarica.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr, urednik