Srijeda, 01 Prosinac 2021
Pobjeda u zaostaloj utakmici u Solinu; Nastavljen stopostotni niz, Ardiaei ponovo prvi na tablici

U zaostaloj utakmici 5. kola 2. HRL - Jug Rukometni klub Ardiaei danas je u Solinu upisao i šestu prvenstvenu pobjedu. Protiv Ardiaeivci su i danas nastupili oslabljeni bez Brnina i Bušlje, a Avdić se ozlijedio na samom početku utakmice, ipak uspjeli su nastaviti stopostotni niz i prosti Solina slaviti s 26:23.

Domaćin je u prvom poluvremenu bio bolji i u 22. minuti imao vodstvo od čak četiri gola razlike, međutim župski klub u drugom dijelu prvog poluvremena stiže prednost Solinjana i na odmor odlazi s golom prednosti. Nastavak donosi dominaciju Ardiaeivaca, iz minute u minutu prednost raste do najvećih šest razlike 15:21 u 48. minuti, što je do kraja donijelo sigurnu pobjedu s tri razlike za povratak na prvo mjesto drugoligaške tablice.

Rukometni klub Ardiaei u Solinu; Anes Avdić, Teo Putica (4) Maro Dabelić (9) Ado Čustović (2), Toni Barišić, Marino Knez    (3), Aldin Hajarović, Maro Peručić (2), Hrvoje Lončarica (6), Hrvoje Marušić, Matija Gabrieri - Trener; Antonio Lončarica.

• Autor: Župski portal - zupcica.hr