Nedjelja, 07 Ožujak 2021
U našoj županiji u posljednja 24 sata obrađena 24 uzorka - nema novozaraženih, pet kršenja samoizolacije

U našoj županiji u posljednja 24 sata obrađena 24 uzorka - nema novozaraženih, pet kršenja samoizolacije

U Dubrovačko-neretvanskoj županiji u posljednja 24 sata nije zabilježen novi slučaj zaraze koronavirusom.

Izliječeno je 19 osoba: 11 iz Dubrovnika, pet iz Metkovića te po jedna iz Konavala, Ploča i Pojezerja.

U posljednja 24 sata obrađena su 24 uzorka, a od početka pandemije analizirano je ukupno 36319 uzoraka. U OB Dubrovnik hospitalizirana je 21 osoba pozitivna na koronavirus. Dva pacijenata zahtijevaju intenzivnu skrb i oba su na invazivnoj ventilaciji.

U samoizolaciji su 602 osobe, a u posljednja 24 sata zabilježeno je pet kršenja mjere samoizolacije (svih pet na granici). Od početka pandemije utvrđeno je ukupno 214 slučajeva kršenja samoizolacije (89 na graničnim prijelazima).

Stožer CZ DNŽ i dalje apelira na građane da se drže svih propisanih mjera od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite RH.

  • marketingA1