Četvrtak, 25 Travanj 2024
Kinematografi Dubrovnik; Program u kinima Sloboda i Visia od 21. do 27. ožujka

Kinematografi Dubrovnik; Program u kinima Sloboda i Visia od 21. do 27. ožujka

21. ožujka

Kino Sloboda

16.30 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.30 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura; 90min; USA/2024

Režija: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

20.30 POSLJEDNJI STRIJELAC

Kriminalistička drama; 113min; SR/2024

Režija: Darko Nikolić; Ul: Nenad Jezdić, Miloš Timotijević, Aleksandra Belošević, Miki Krstović, Nataša Marković

Kino Visia

18.30 THE HOLDOVERS ***

Komedija, drama; 133min; USA/2023

Režija: Alexander Payne; Ul: Paul Giamatti, Da'Vine Joy Randolph, Dominic Sessa, Tate Donovan, Carrie Preston, Gillian Vigman, Oscar Wahlberg, Michael Provost

*** Oscar 2024 za najbolju žensku sporednu ulogu (Da'Vine Joy Randolph)

21.00 SLUČAJ GOLDMAN  

Kriminalistički, drama, povijesni; 115min; FRA/2023

Režija: Cédric Kahn; Ul: Arieh Worthalter, Arthur Harari, Stéphan Guérin-Tillié

22. ožujka

Kino Sloboda

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 DJEČAK I ČAPLJA ***

Animirani, fantastični, drama; 124min; JP/2023

Režija: Hayao Miyazaki; Ul/Stars: Soma Santoki, Masaki Suda, Aimyon, Yoshino Kimura, Shōhei Hino, Ko Shibasaki, Takuya Kimura

***Dobitnik nagrade Oscar 2024 za najbolji dugometražni animirani film

20.30 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura; 90min; USA/2024

Režija: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

Kino Visia  

18.00 MAJKA CABRINI

Biografski, drama; 145min; USA/2023

Režija/: Alejandro Monteverde; Ul: Cristiana Dell'Anna, John Lithgow

20.30 NA ADAMANTU NITKO NIJE SAVRŠEN

Dokumentarni; 109min; FR,JP/2023

Režija: Nicolas Philibert; Ul: Mamadi Barri, Sabine Berlière, Walid Benziane

23. ožujka

Kino Sloboda

15.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

17.00 KRALJICA PLESA

Obiteljski; 90min; NO/2023; Režija: Aurora Gossé

Ul: Liv Elvira Kippersund Larsson, Sturla Puran Harbitz, Viljar Knutsen Bjaadal, Ylva Røsten-Haga, Anne Marit Jacobsen, Anders Baasmo, Andrea Bræin Hovig, Cengiz Al

19.00 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura; 90min; USA/2024

Režija: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

21.00 POSLJEDNJI STRIJELAC

Kriminalistička drama /113min; SR/2024

Režija/: Darko Nikolić; Ul: Nenad Jezdić, Miloš Timotijević, Aleksandra Belošević

Kino Visia

18.30 STARI HRAST  

Drama; 113min; UK,FR,BE/2023

Režija: Ken Loach; Ul: Ebla Mari, Dave Turner, Claire Rodgerson

20.30 SLUČAJ GOLDMAN  

Kriminalistički, drama, povijesni; 115min; FRA/2023

Režija/: Cédric Kahn; Ul: Arieh Worthalter, Arthur Harari, Stéphan Guérin-Tillié

24. ožujka

Kino Sloboda

15.00 ŠKOLA ČAROBNIH ŽIVOTINJA 2 / sinkronizirano

Avantura, obiteljski; 103min; DEU/2022

Režija: Sven Unterwaldt; Ul: Lana Blaće, Goran Malus, Dražen Bratulić, Jan Kovačić, Rina Radmilov, Noa Zelenko, Marta Simikić, Lora Simikić, Goran Vrbanić

17.00 MALA BANDA

Obiteljski, komedija; 106min; FRA/2023

Režija: Pierre Salvadori; Ul Paul Belhoste, Mathys Clodion-Gines, Aymé Medeville, Colombe Schmidt, Redwan Sellam, Laurent Capelluto, Pio Marmaï

19.00 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura; 90min; USA/2024

Režija: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

21.00 POSLJEDNJI STRIJELAC

Kriminalistička drama; 113min; SR/2024

Režija: Darko Nikolić; Ul: Nenad Jezdić, Miloš Timotijević, Aleksandra Belošević

Kino Visia

18.30 THE HOLDOVERS ***

Komedija, drama; 133min; USA/2023

Režija/: Alexander Payne; Ul: Paul Giamatti, Da'Vine Joy Randolph, Dominic Sessa, Tate Donovan, Carrie Preston, Gillian Vigman, Oscar Wahlberg, Michael Provost

*** Oscar 2024 za najbolju žensku sporednu ulogu (Da'Vine Joy Randolph)

21.00 SLUČAJ

Kriminalistički, drama, povijesni; 115min; FRA/2023

Režija/: Cédric Kahn; Ul/

: Arieh Worthalter, Arthur Harari, Stéphan Guérin-Tillié

25. ožujka

Kino Sloboda

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024

Režija: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 DJEČAK I ČAPLJA ***

Animirani, fantastični, drama; 124min; JP/2023

Režija Hayao Miyazaki; Ul: Soma Santoki, Masaki Suda, Aimyon, Yoshino Kimura, Shōhei Hino, Ko Shibasaki, Takuya Kimura

***Dobitnik nagrade Oscar 2024 za najbolji dugometražni animirani film

20.30 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura; 90min; USA/2024

Režija/: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

Kino Visia

18.00 STARI HRAST  

Drama; 113min; UK,FR,BE/2023

Režija/: Ken Loach; Ul: Ebla Mari, Dave Turner, Claire Rodgerson

20.00 Frankofonija 2024 :

ZVIJER

Drama, romansa, SF; 146min; FRA, CA /2023

Režija: Bertrand Bonello; Ul: George MacKay, Guslagie Malanda, Léa Seydoux

26. ožujka

Kino Sloboda

16.00 KUNG FU PANDA 4 / sinkronizirano

Animirani, avantura; 94min; SAD, Kina / 2024

Režija/: Mike Mitchell, Stephanie Stine; Ul/Stars: Franjo Dijak, Branimir Vidić, Dražen Kühn, Ljubomir Kerekeš, Mirta Zečević, Mirela Brekalo Popović, Magic Leon, Ivan Đuričić

18.00 KRALJICA PLESA

Obiteljski; 90min;; Režija: Aurora Gossé

Ul: Liv Elvira Kippersund Larsson, Sturla Puran Harbitz, Viljar Knutsen Bjaadal, Ylva Røsten-Haga, Anne Marit Jacobsen, Anders Baasmo, Andrea Bræin Hovig, Cengiz Al

20.00 MAJKA CABRINI

Biografski, drama; 145min; USA/2023

Režija/: Alejandro Monteverde; Ul: Cristiana Dell'Anna, John Lithgow

Kino Visia

18.00 STARI HRAST  

Drama; 113min; UK,FR,BE/2023

Režija: Ken Loach; Ul Ebla Mari, Dave Turner, Claire Rodgerson

20.00 THE HOLDOVERS ***

Komedija, drama; 133min; USA/2023

Režija: Alexander Payne; Ul Paul Giamatti, Da'Vine Joy Randolph, Dominic Sessa, Tate Donovan, Carrie Preston, Gillian Vigman, Oscar Wahlberg, Michael Provost

*** Oscar 2024 za najbolju žensku sporednu ulogu (Da'Vine Joy Randolph)

27. ožujka

Kino Sloboda

17.00 DJEČAK I ČAPLJA ***

Animirani, fantastični, drama ; 124min; JP/2023

Režija: Hayao Miyazaki; Ul: Soma Santoki, Masaki Suda, Aimyon, Yoshino Kimura, Shōhei Hino, Ko Shibasaki, Takuya Kimura

***Dobitnik nagrade Oscar 2024 za najbolji dugometražni animirani film

19.00 IZAZOV ŽIVOTA

Avantura ; 90min; USA/2024

Režija: Simon Cellan Jones; Ul: Mark Wahlberg, Nathalie Emmanuel, Simu Liu

21.00 POSLJEDNJI STRIJELAC

Kriminalistička drama ; 113min; SR/2024

Režija: Darko Nikolić; Ul Nenad Jezdić, Miloš Timotijević, Aleksandra Belošević

Kino Visia

18.30 NA ADAMANTU NITKO NIJE SAVRŠEN

Dokumentarni; 109min; FR,JP/2023

Režija/: Nicolas Philibert; Ul: Mamadi Barri, Sabine Berlière, Walid Benziane

20.30 SLUČAJ GOLDMAN  

Kriminalistički, drama, povijesni; 115min; FRA/2023

Režija: Cédric Kahn; Ul/ Arieh Worthalter, Arthur Harari, Stéphan Guérin-Tillié

  • Autor: Župski portal - zupcica.hr