Opći uvjeti korištenja

Narančasti u finalu!! Fun H2O odličnom igrom na Dančama dobio Elitu (FOTOGALERIJA)

U utakmici za koju su mnogi rekli da je finale prije finala ovogodišnje Divlje lige Fun H2O je pobijedio Elitu, te će 28. kolovoza igrati svoje peto finale uz Portu. Narančasti su odigrali odličnu utakmicu, pogotovo u drugoj četvrtini u kojoj su serijom od 4:0 momci iz Mlina ugasili svaku nadu Elite da bi mogli i četvrtu godinu za redom igrati završnu utakmicu. Završilo je 11:8, po četvrtinama 0:1, 5:2, 2:1, 4:4.

Nije počelo najbolje, do pred kraj prve bez golova, a onda gol Elite za 0:1 nakon prvih pet minuta. Međutim to je bilo sve od ekipe u plavim kapicama, jer narančasti već navedenom serijom u drugoj i sigurnom igrom do kraja kontroliraju rezultat. Bila je to predstava na visokoj razini, od golmana preko obrane do napada, sve je funkcioniralo vrlo dobro, a vidjeli smo i nekoliko atraktivnih akcija i golova.

Po običaju, brojni navijači su i ovaj put napravili spektakl u narančastom, dio ugođaja s polufinala na Dančama donosimo u Fotogaleriji.

Još nije sigurno tko je protivnik  narančastih 28.08. u Portu. Naime, drugo polufinale između Kamena malog Cavtat i Kokota je prekinuto pri rezultatu 8:8 pred kraj utakmice zbog napada člana Kokota na suca. Organizator još nije donio odluku o ishodu ove utakmice.