Opći uvjeti korištenja

Ništa od finala - Španjolci nadigrali Hrvatsku u polufinalu Svjetskog prvenstva u J. Koreji

U jednoj od najlošijih utakmica hrvatske reprezentacije, posebno u igri u napadu, "Barakude" su danas u Južnoj Korei izgubile od Španjolske i neće obraniti naslov svjetskog prvaka od prije dvije godine.

Iako se po konačnom rezultatu to ne bi moglo naslutiti, Španjolci su potpuno nadigrali Hrvatsku, odigrali odličnu obranu protiv koje je hrvatski napad bio posve nemoćan,  u prve tri četvrtine smo postigli samo dva gola. Dobra igra u obrani nije mogla nadoknaditi loš napad i katastrofalnu realizaciju igrača više (3-13). Dojam je popravila zadnja četvrtina u kojoj smo postigli tri gola i približili se na samo gol zaostatka, ali za više nije bilo vremena.

Maro Joković postigao tri od ukupno pet hrvatskih golova.