Opći uvjeti korištenja

Finale Ljetnog kupa 1.b lige; Gusar s četiri razlike na uzvrat u Biograd (FOTO)

U Mlinima je sinoć nakon dugo vremena napokon odigrana prava natjecateljska utakmica, zanimljiv i većim dijelom napet susret dostojan finala Ljetnog kupa 1.B lige.

Gusar je počeo dobro i kontrolirao rezultat kroz prve tri četvrtine uz vodstvo od dva, tri gola razlike, ali se nije uspijevao odvojiti na željena četiri gola za mirniji pun na revanš u Biograd. Prvak sjeverne skupine krajem treće i početkom posljednje četvrtine uspijeva presingom umrtviti napade domaćina i izjednačiti na 9:9, te se činilo da će doma s povoljnim rezultatom za revanš. Ipak, momčad iz Mlina se budi i serijom od 4:0 dolazi do konačnih 13:9, rezultat koji ostavlja dobre šanse za osvajanje titule prvaka Ljetnog kipa 1.B lige . Uzvratna utakmica se igra u srijedu 23. Kolovoza u Biogradu.

Gosti finalne utakmice svjetske prvaci Mara Joković i Marko Macan kojima je predsjednik Gusara za uspomenu poklonio dvije grafike umjetnika iz Mlina Bruna Stane Grilla. Maro je počeo igrati u Gusara, a Marko je s ekipom iz Mlina igrao prvenstvo 2014. godine.