Više o kolačićima pročitajte ovdje

Gusar slavio i u Podgori - U doigravanju za prvaka s Brodograditeljem (FOTO)

Na drugom gostovanju Ljetni kup 1.b lige - južna skupina Gusar je u Podgori pobijedio Galeba Makarsku Rivijeru. Momčad iz Mlina odlično ulazi u utakmicu i nakon prve četvrtine već ima uvjerljivih 1:5. U drugoj dolazi do opuštanja i pada koncentracije, ali se poluvrijeme odlazi s pet razlike u korist Gusara . Tijekom trećeg nastavka obrana se potpuno raspala, ali srećom napad drži rezultat i prednost koju smo postignut na početku. U posljednjoj četvrtini se  ništa nije promijenilo, Gusar prima još sedam golova i četvrtinu dobiva domaćin. Zanimljivo je primijetiti da je momčad iz Mlina u prve dvije četvrtine primila samo dva gola a u posljednje dvije čak 14.

- Neigranje golmana Krkića je doprinio izostanku mirnoće i sigurnosti u obrani što je bitno utjecalo na sveukupni rezultat. Da nije bilo standardno odličnih Begovića, Jovanovića i Paskojevića, kojima se priključio i Sambrailo, rezultat bi bio sigurno nepovoljan. Dobro je što se ovako loša igra dogodila protiv manje kvalitetnog protivnika. U razigravanju za prvaka čeka nas odlični Brodograditelj iz Betine i ovo iskustvo će nam biti korisno u pripremi utakmice s ravnopravnim suparnikom - poručuju iz Gusara.