Opći uvjeti korištenja

Druga utakmica finala doigravanja: Jugaši rutinski "preplivali Savu"

Očekivano, vaterpolisti Jug Croatia osiguranja i u drugoj su utakmici finalne serije doigravanja za prvaka Hrvatske bili bolji od Mladosti i uvjerljivo slavili na gostovanju u Zagrebu rezultatom 13:6 (2:1, 3:1, 4:2, 4:2).

Kao i na prethodnoj utakmici u Dubroniku prije tri dana, Jugaši su trebali malo vremena za zagrijavanje tako da je prvih osam minuta završeno s minimalnom prednošću 2:1. Već do poluvremena razlika je narasla na + 3, na kraju treće četvrtine +5 do konačnih sedam razlike na kraju utakmice.

Pavo Marković i Paulo Obradović po tri puta slali su loptu iza Vićana, Marko Macan i Felipe Perrone postigli su po dva gola, a Nikola Pavličević, Xavi Garcia i Josip Vrlić po jedan.

Sljedeća, po svemu viđenom do sada, vjerojatno i posljednja utakmica doigravanja za prvaka igra se u Dubrovniku 13 ili 15. svibnja.