Opći uvjeti korištenja

Golijada u Gružu - Regionalna liga; Jug CO – Vojvodina 17:5

U nastavku Regionalne lige, osmom kolu, momčad Vjekoslava Kobeščaka pobijedila je Vojvodinu 17:5 (8:0,4:2, 2:2, 3:1). U prvoj četvrtini osam postignutih pogodaka, sedam različitih strijelaca. Jedini je Loren Fatović dva puta tresao mrežu Radoslava Filipovića. U drugoj četvrtini ubacivanje u nižu brzinu te gosti dolaze do 2 pogotka; na poluvrijeme se odlazi s 12:2. Jugaši su rutinski utakmicu priveli kraju, te je konačni rezultat 17:5.
Utakmica s Vojvodinom dobro je došla kao trening i priprema za ono što Jugaše čeka u srijedu; gostovanje u Beogradu kod Partizana u sklopu LEN Lige prvaka.

Na vrhu liste strijelaca je našla su se čak trojica; Marko Macan, Loren Fatović i Paulo Obradović s 3 postignuta pogotka, jedan manje postigli su Maro Joković, Marko Ivanković i Felipe Perrone, dok su jedan pogodak postigli Hrvoje Benić i Josip Vrlić.