Više o kolačićima pročitajte ovdje

Perrone, golom 28 sekundi prije kraja donio Jugu bod iz Barcelone

Teškom mukom, golom najboljeg igrača utakmice Felipea Perronea 28 sekundi prije kraja, Jugaši su iščupali vrijedan bod s vrućeg gostovanja u Barceloni. Utakmica je prema očekivanjima bila čvrsta i uzbudljiva, momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, ali kada je Perrone iz peterca 13 sekundi prije kraja treće četvrtine pogodio za vodstvo Juga 6:4 činilo se da će bodovi u Dubrovnik. Međutim, black –out Jugaša u posljednjoj četvrtini, iskoristili su domaćini i nakon tri i pol minute prešli u vodstvo 7:6. Nakon dosta pogrešaka s obje strane uslijedio je već spomenuti pogodak Perronea za konačnih 7:7.

Nakon tri odigrana kola Jug CO ima četiri boda dok Španjolci imaju bod više. U Hannoveru domaći Waspo i Partizan remizirali su 12:12 dok se u posljednjem susretu skupine ‘B’ sastaju ZF Eger i vodeća momčad skupine Pro Recco, utakmica je u tijeku.