Više o kolačićima pročitajte ovdje

Tročlana Druga vaterpolska liga - Gusar uvjerljiv protiv Jadrana iz Neuma

U drugoj utakmici ovogodišnjeg prvenstva Druge vaterpolske lige - Jug, Gusar je sinoć u Mlinima pobijedio Jadrana iz Neuma 19:9. Svaka neizvjesnost u ovoj utakmici je nestala već u prvoj četvrtini, a na poluvremenu domaćin je već vodio s 10:2.

Nažalost, dugogodišnjom lošom politikom Hrvatskog vaterpolskog saveza Druga vaterpolska liga, koja je jedino službeno ljetno ligaško natjecanje u zemlji aktualnih olimpijskih pobjednika, je dovedena na dno dna. Ove godine u njoj nema ni Cavtata ni KPK ni Bellevuea, te su u službenoj konkurenciji ostala samo dva kluba Gusar i Brodograditelj iz Betine, te kao gost Jadran iz Neuma.

Tako će svi oni koji sinoć nisu bili u Mlinima, za gledanje službene ligaške vaterpolske utakmice na plivalištu Gusara ovog ljeta imati još samo jednu priliku 13.08. kada u Mlinima gostuje Brodograditelj iz Betine.

GUSAR - JADRAN NEUM 19:9 ( 4:1, 6:1, 4:4, 5:3)

GUSAR: Petar Krkić, Maroje Vidosavljević 3, Đani Glavočić, Toni Paskojević 6, Luka Jovanović 3, Đino Vlašić, Paolo Bego 1, Vlaho Krkić 1, Ivan Jurić, Ivo Begović 3, Toni Sambrailo 2, Mario Šopar, Ivan Ćorak, Toni Perić. Trener; Vido Bogdan