Opći uvjeti korištenja

FOTOGALERIJA iz dvorane na Mljekari; Župske odbojkašice nadigrale ekipu Novalje

U zaostaloj utakmici prvog kola 2. Nacionalne odbojkaške lige – jug mlade odbojkašice ŽOK Župa dubrovačka ostvarile su drugu pobjedu u ovogodišnjem prvenstvu. Jučer su u dvorani na Mljekaru nadigrale Novalju i slavile s 3:1.

Prva dva seta su protekla u dominaciji i dobroj igri domaćih odbojkašica, te je izgledalo da će ekipa Župe meč brzo privesti kraju. Ipak, u trećem dolazi do opuštanja domaćina, ali i "buđenja" odbojkašica Novalje koje dobivaju set s 15:25. U četvrtom grčevita borba poen po poen, na kraju set ipak odlazi na stranu u ovom susretu bolje ekipe Župe dubrovačke.

ŽOK ŽUPA DUBROVAČKA - OK NOVALJA 3:1 (25.13, 25:13, 15:25, 25:23)