Opći uvjeti korištenja

Iva Oberan brončana na Europskom juniorskom judo kupu u Sarajevu

Najbolja župska sportašica Iva Oberan nastupila je proteklog vikend na Juniorskom Europskom judo kupu održao u Sarajevu. Iva Oberan je u kategoriji do 57 kilograma osvojila brončanu medalju s četiri pobjede i jednim porazom. Na startu je slavila protiv Eme Brkanić (BiH), a zatim izgubila od Marice Perišić iz Srbije. Kroz repesaž je prvo slavila protiv Turkinje Seyme Ozrler, zatim protiv članice Judo kluba Samobor Dore Bortas, a u borbi za broncu je bila bolja od još jedne Samoborka Lare Cvjetko, prošlogodišnje kadetske prvakinje Europe.

U Sarajevu je nastupio još jedan član župskog kluba Peri Adrian koji zabilježio jednu pobjedu i poraz i nažalost nije imao više borbi. Pobijedio je Kadircana Celika iz Turske, a izgubio od Vadima Zaharija iz Moldavije.

Na ovom  Juniorskom Europskom judo kupu  je nastupila i Župka Petrunjela Pavić od ove godine članica JK Dubrovnik 1966. te u kategoriji do 78 kilograma osvojila brončanu medalju.