Više o kolačićima pročitajte ovdje

Nela Madeško druga u svojoj kategoriji na tradicionalnom Hvarskom polumaratonu

Članica Atletskog kluba Dubrovnik Nela Madeško sudjelovala je na šestom Hvarskom polumaratonu koji se održao proteklog vikenda na Hvaru. U utrci je sudjelovalo oko 250 trkača iz čak 35 zemalja svijeta. Tradicionalna i redovito odlično posjećena utrka startala je u Starom Gradu, protezala se nekim od najljepših vidikovaca na Jadranu, a cilj je bio na trgu Sv. Stjepana u gradu Hvaru.

Utrku dugu 21 kilometar Nela Madeško svladala je za 1:59:21 i u ukupnom poretku zauzela 94. mjesto, dok je u svojoj kategoriji zauzela drugo mjesto.