Opći uvjeti korištenja

Druga dalmatinska liga; Pioniri i kadeti Župe dubrovačke izgubili od Kamena u Ivanbegovini

U zaostalim utakmicama 7.kola 2. Nogometne lige - središta Split pioniri i kadeti Župe dubrovačke su gostovali u  Ivanbegovini kod Kamena i doživjeli dva poraza.

Pioniri U-14 iako su poveli u 3. minuti i do poluvremena zadržali prednost, u nastavku primaju četiri gola i gube od domaćina sa 4:2 (oba gola za Župu je postigao Božo Gustin).

Kadeti U-16 su također prvi došli do vodstva golom Luke Ivankovića u 11. minuti, ali onda primili četiri za konačnih 4:1 za Kamen iz Ivanbegovine.