Opći uvjeti korištenja

Neriješenim rezultatom protiv ONK Metkovića, Župa dubrovačka prepustila vodstvo Croatiji

Župa dubrovačka se na prvom mjestu tablice 1. Županijske lige zadržala tek dva dana Nakon pobjede u subotu u Potomju danas je župska momčad na Taranteli odigrala neriješeno s ONK Metkovićem , pa je Croatia s bodom prednosti opet na vrhu tablice. Župa je propustila realizirati više dobrih prilika, pogotovo u prvom djelu kada nisu uspjeli zabiti niti iz jedanaesterca (udarac Kajbe u 15. minuti brani golman gostiju).

Odmah na početku drugog poluvremena domaćin dolazi do prednosti, mrežu Metkovića pogađa Viktor Lekaj, ali pred sam kraj gosti uspijevaju izjednačiti i odnijeti bod(ove) s Tarantele.

ŽUPA DUBROVAČKA - ONK METKOVIĆ 1:1 (0:0)

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić (od 46. Antonio Milić), Zvonimir Čikato, Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 77. Matej Radić), Kristijan Prkut, Nemanja Mijodanić, Goran Smolčić, Matej Perović, Frano Mrđen.

1:0 Viktor Lekaj 47', 1:1 Josip Mioč 86'

Ostali rezultati kola;  Smokvica: ŠD Smokvica - Slaven 2:0, Gabrili: Croatia - Grk 3:1, Komin: Gusar - Hajduk 1932 3:3, Gruda: Sokol - Konavljanin 2:2, Žrnovo: Žrnovo - Orebić 1:1