Opći uvjeti korištenja

Župa dubrovačka pobjedom u Potomju Uskrs dočekala kao vodeća momčad 1. Županijske lige

U zaostaloj utakmici 16. kola 1. Županijske nogometne lige Župa dubrovačka je danas u Potomju pobijedila Grka i s bodom prednosti ispred Croatie preuzela prvo mjesto tablice lige. Župa je u vodstvo došla golom Kristijana Prkuta u 22. minuti, a već u 30. Viktor Lekaj golom za 0:2 bodove usmjerava prema Čibači. Domaćin do poluvremena smanjuje rezultat, a konačnih 1:3 postavlja kapetan Velimir Kajba iz kaznenog udarca u 82. minuti.

1. ŽNL - 16.kolo (zaostala utakmica)

GRK POTOMJE - ŽUPA DUBROVAČKA 1:3 (1:2)

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić (od 71. Antonio Milić), Zvonimir Čikato, Viktor Lekaj (od 90. Ivan Dabo), Velimir Kajba (od 86. Lovro Miletić-Dri), Kristijan Prkut (od 66. Toni Soldić), Nemanja Mijodanić, Goran Smolčić, Matej Perović, Frano Mrđen (od 88. Matej Radić).

0:1 Kristijan Prkut 22', 0:2 Viktor Lekaj 30', 1:2 Marjan Marčinko, 1:3 Velimir Kajba KU 82'.

Već u ponedjeljak, nogometaši Župe dubrovačke igraju novu utakmicu, u sklopu 18. kola na Tarantelu stiže ONK Metković. utakmica počinje u 16:30 sati.