Župski portal - zupcica.hr

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Četiri ekipe Župe dubrovačke igrale na međunarodnom turniru za mlađe kategorije "Prvi koraci 2019"

Tri generacije s četiri ekipe malih nogometaša Župe dubrovačke nastupile su ovaj tjedan u Splitu na jakom međunarodnom turniru za mlađe kategorije „PRVI KORACI 2019“.

Najbolji rezultat je ostvarila generacija 2008. godište "A" ekipa ulaskom u četvrtfinale turnira gdje je tek na penale, nakon neriješenog rezultata u regularnom dijelu utakmice izgubila od zagrebačkog prvoligaša Lokomotive, koji ima jednu od najboljih nogometnih škola u državi. Odličan nastup ove župske generacije pod vodstvom Velimira Kajbe, koja je do pred sam kraj vodila protiv prvoligaša je pohvalio i trener tog uzrasta Lokomotive bivši hrvatski nogometni reprezentativac Ardian Kozniku.

Grupu je prošla i generacija 2010. godište koja je u osmini finala zaustavljena od splitskog Adriatica. B ekipa generacije 2008. godište i generacija 2011. godište  nastup su završile nakon natjecanja po skupinama.

Donosimo rezultate;

-2008. godište i ml.


 
Ivan Bogut, Josip Galjuf, Vlaho Gverović, Josip Krkić, Ante Kulaš, Ivan Matić, Ivano i Lovro Milat, Mihael Raguž, Matija Ruščić, Matej Svilokos, Cristian Varela, Lovro Vugdelija, Vedran Zadrić, Adriano Brković, Antonio Dender, Matej Duplica, Matija Glavan, Orsat Kralj, Alfonso Linares-Hoyos, Petar Prokurica, Luka Petar Raguž, Ivan Vučur - trener Velimir Kajba.


NK Župa dubrovačka A – NK Solin     1:0 (Josip Krkić)
NK Župa dubrovačka A – NK Jadran KS     2:0 (Matej Svilokos, Josip Krkić)
NK Župa dubrovačka A – NK Lokomotiva ZG     1:1     (Ivan Matić)

NK Župa dubrovačka B – NK Bubamara ZG     0:2
NK Župa dubrovačka B – NK Adriatik ST     0:4
NK Župa dubrovačka B – NK Dalmatinac     0:0

OSMINA FINALA

NK Župa dubrovačka A – RNK Split     1:0 (Lovro Vugdelija)

ČETVRTFINALE

NK Župa dubrovačka A – NK Lokomotiva ZG    1:1 (2:3)p (Ante Kulaš)

-2010. godište i ml.

Maro Miloslavić, Maroje Miloslavić, David Badrov Akrap, Maro Batinić, Luka Petar Nanić, Mato Kisić, Jakov Ruščić, Sandro Rašica, Luka Duper, Karlo Miljević, Zvonimir Ramljak, Toni Ljumović - trener Damir Žustra

NK Župa dubrovačka – USŠ Sport Talent Mostar     1:4 (Maro Miloslavić)
NK Župa dubrovačka – NK Galaxy Split     5:1 (Maro Miloslavić, Luka Duper, Mato Kisić, Luka Petar Nanić, David Badrov Akrap)
NK Župa dubrovačka – NK Zara Zadar     1:1 (3:2)p (Maro Miloslavić)

OSMINA FINALA

NK Župa dubrovačka – NK Adriatik     1:6 (Maro Miloslavić)



-2011 godište i ml.

Ivan Prkačin, Ivan Prlender, Ivano Zec, Jakov Bender, Luka Vlašić, Maro Tikvica, Matej Marić, Miho Mišić, Milo Nardelli, Stipe Meštrović, Toma Japarić, Viktor Đevenica - trener Miran Miloslavić.

NK Župa dubrovačka – HNK Hajduk     0:6
NK Župa dubrovačka – NK Pauk     6:0 (Miho Mišić 4, Ivan Prlender, Matej Marić)
NK Župa dubrovačka – CTS     4:0 (Miho Mišić 3, ag)
NK Župa dubrovačka – NK Zmaj     2:3 (Miho Mišić 2)


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn