Opći uvjeti korištenja

Župa dubrovačka s tri gola "protutnjala" kroz Žrnovo i došla do dva boda do lidera

U utakmici 17. kola 1. Županijske nogometne lige Župa dubrovačka je danas uvjerljivo slavila na Korčuli, te s tri gola u mreži Žrnova, te uz utakmicu manje, stigla do dva boda zaostatka  za vodećom Croatiom koja je danas izgubila od Slavena na Grudi. Župa je došla u vodstvo u 11. minuti golom Viktora Lekaja i tim se rezultatom pošlo na odmor. U nastavku Lekaj ponovo pogađa u 49. minuti, a konačnih 0:3 postavlja Zvonimir Čikato u 53. minuti.  Momčad Ivice Karabogdana pobjedom u zaostaloj utakmici protiv Grka u Potomju koja se igra u subotu, ima priliku preuzeti vodstvo na tablici lige.

ŽRNOVO - ŽUPA DUBROVAČKA 0:3 (0:1)

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić, Zvonimir Čikato (od 80. Antonio Milić), Viktor Lekaj (od 85. Lovro Miletić-Dri), Velimir Kajba (od 63. Toni Soldić) Kristijan Prkut (od 85. Ivan Dabo), Nemanja Mijodanić, Goran Smolčić, Matej Perović (od 83. Matej Radić), Frano Mrđen. Trenar - Ivica Karabogdan.

0:1 Viktor Lekaj 11', 0:2 Viktor Lekaj 49', 0:3 Zvonimir Čikato.