Opći uvjeti korištenja

Pomlađena Župa zaustavljena već u 1. kolu kupa - Konavljanin slavio na Šupljaci (FOTO)

Župa dubrovačka, lanjski finalist Županijskog kupa, ove je godine zapela već na prvoj prepreci, utakmici prvog kola protiv Konavljanina na Šupljaci. Odluka tko ide dalje je donesena jedanaestercima, u prvoj seriji vratar Konavljanina brani udarac Lekaja, do kraja su svi bili uspješni i dalje ide Konavljanin.

U 90 minuta utakmice koja je završila 1:1, prvi do vodstva dolazi domaćin pogotkom Lovrića u 31. minuti. U nastavku Župa čestim napadima pokušava doći do izjednačenja koje stiže u minuti autogolom Krešića nakon kornera u 79. minuti. Do kraja par polušansi s obje strane i gužva u šesnaestercu domaćina u zadnjoj minuti u kojoj igrači Župe traže igranje rukom, ali Nenada to nije tako vidjela.