Opći uvjeti korištenja

Za kraj nogometne jeseni Župa preokretom do pobjede protiv Orebića (FOTO)

Za oproštaj od jesenskog dijela prvenstva nogometaši Župe dubrovačke su upisali novu pobjedu protiv Orebića. Sve značajno u rezultatskom smislu se dogodilo u drugom dijelu, gosti su prvi došli do prednosti u 52. minuti, ali bez obzira na veliki broj propuštenih prilika, Župa dubrovačka u narednih dvadesetak minuta uspijeva s dva gola preokrenuti rezultat.

Jesenski dio 1. Županijske lige Župa dubrovačka je završila na trećem mjestu s osam pobjeda i tri poraza, te tri boda zaostatka za vodećom Croatiom.

ŽUPA DUBROVAČKA - OREBIĆ 2:1 (0:0)

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić  (od 58' Antonio Milić), Mario Runje, Kristijan Prkut, Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 88' Ivo Jovanović), Ante Kovačić, Antonio Lipotić, Nemanja Mijodanić, Frano Mrđen.

0:1 Ivan Kordić 52', 1:1 Viktor Lekaj 64', 2:1 Antonio Lipotić 72'.

FOTOGALERIJA

{gallery slider=boxplus.carousel}/2018/nogomet/zupa_orebic1218{/gallery}

Ostali susreti kola; Vela Luka: Hajduk 1932 - ŠD Smokvica 1:0, Žrnovo: Žrnovo - Grk 2:0, Metković: ONK Metković - Slaven 1:0, Čilipi: Konavljanin - Croatia 0:3, Gruda: Sokol - Gusar 1:1