Opći uvjeti korištenja

Šest golova na Taranteli - Župa u drugom dijelu napunila mrežu Konavljanina (FOTO)

Župa dubrovačka je do nova tri boda  došla uvjerljivom pobjedom protiv Konavljanina. Ipak, po iznenađujuće lijepom vremenu za sredinu studenog i odličnim uvjetima za igru, domaća momčad pred stotinjak gledatelja nije do bodova došla tako lako kako to konačni rezultat govori.

Gostii iz Čilipa su poveli u 20. minuti, a nakon izjednačenja Kristijana Prkuta su imali neriješen rezultat i bod s Tarantele sve do 57.minute. Međutim u nastavku slijedi "uragan" momčadi u modro crvenim dresovima s četiri gola u preostalih tridesetak minuta. U strijelce su se upisali Kristijan Prkut, Velimir Kajba, Antonio Lipotić, Ante Kovačić i Viktor Lekaj.

1. ŽNL - 6. kolo

Župa dubrovačka - Konavljanin 5:1 (1:0)

Župa dubrovačka: Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić (od 80. Antonio Milić), Mario Runje (od 80. Matej Radić), Kristijan Prkut, Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 85. Ivo Jovanović) Ante Kovačić, Antonio Lipotić, Goran Smolčić, Frano Mrđen.

Strijelci: 1:0 Velimir Kajba 20', 1:1 Neven Dadić, 2:1 Antonio Lipotić, 3:1 Velimir Kajba 75' (11 m), 4:1 Ante Kovačić 78', 5:1  Viktor Lekaj 86'.

FOTOGALERIJA

Ostali rezultati kola;  Smokvica: ŠD Smokvica – Sokol 5:0, Orebić: Orebić – ONK Metković 2:0, Komin: Gusar – Žrnovo 7:1, Gabrili: Croatia – Hajduk 1932. 4:2, Gruda: Slaven – Grk 2:1.