Opći uvjeti korištenja

Župa dubrovačka propustila brojne prilike i izgubila na gostovanju kod ONK Metkovića

Nogometaši Župe dubrovačke nisu uspjeli prekinuti veliki niz ONK Metkovića koji je u sedam kola od mogućih 21 osvojio čak 19 bodova. Iako su stvorili veliki broj prilika, župskim nogometašima efikasnost ni danas nije bila jača strana. Domaćin je do prednosti došao u 16. minuti pogotkom Tonćija Jerkovića, utakmicu je na početak vratio Antonio Lipotić u 31., ali Jerković ponovno dovodi domaćina u prednost u posljednjoj minuti prvog dijela. U nastavku, stalni napadi Župe uz nekoliko velikih prilika, najbolju je imao Lipotić, ali se rezultat, na žalost momčadi trenera Karabogdana, nije promijenio.

1.ŽNL - 7.kolo

ONK METKOVIĆ - ŽUPA DUBROVAČKA 2:1 (2:1)

ŽUPA DUBROVAČKA: Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić (od 67. Josip Vidić), Mario Runje, Kristijan Prkut (od 46. Goran Smolčić), Viktor Lekaj, Velimir Kajba, Ante Kovačić (od 87. Matej Radić), Antonio Lipotić, Nemanja Mijodanić, Frano Mrđen.

1:0 Tonći Jerković 16', 1:1 Antonio Lipotić 31', 2:1 Tonći Jerković 45'.

Ostali susreti kola; Orebić: Orebić – Žrnovo 1:2, Čilipi: Konavljanin – Sokol  2:1, Gruda: Slaven – ŠD Smokvica 5:2, Vela Luka: Hajduk 1932. – Gusar 0:3, Potomje: Grk – Croatia 1:3.