Opći uvjeti korištenja

Karabogdan pobjedom nad Croatiom proslavio povratak na klupu Župe dubrovačke (FOTO)

Pogodak Antonia Lipotića iz jedanaesterca u 48. minuti utakmice bio je dovoljan da Ivica Karabogdan u svojoj prvoj utakmici na klupi prve momčadi Župe dubrovačke nakon skoro dvije godine proslavi pobjedu. U prvom poluvremenu nekoliko šansi s obje strane, najizglednije za Župu nisu iskoristili Čikato, Lekaj i Lipotić. Nastavak nakon gola domaćina donosi pritisak Croatie, ali osim slobodnog udarca sredinom drugog dijela, momčad iz Gabrila nije uspjela uputiti udarac prema golu Farisa Sarića sve do zadnje minute sudačke nadoknade, kada nakon kornera Sarić dobrom intervencijom zaustavlja udarac glavom gostujućeg igrača Zadra. S druge strane Župa iz kontri nekoliko puta dolazi pred šesnaesterac Croatie, ali bez prave završnice.

FOTOGALERIJA

{gallery slider=boxplus.carousel}/2018/nogomet/zupa_croatia300918{/gallery}

ŽNL - Dubrovačko neretvanska 2.kolo

Čibača, Igralište Tarantela 30.09.2018.

ŽUPA DUBROVAČKA - CROATIA GABRILI 1:0 (0:0)

ŽUPA DUBROVAČKA; Faris Sarić, Marko Šećer, David Gabrić, Toni Soldić, Mario Runje, Zvonimir Čikato (od 61. Kristijan Prkut), Viktor Lekaj (od 86. Matej Radić), Ante Kovačić, Antonio Lipotić, Nemanja Mijodanić, Goran Smolčić (od 66. Frano Mrđan).

Ostali rezultati kola;  Metković: ONK Metković - Hajduk 1932. 4:0, Smokvica: Jadran 1929. – Žrnovo 3:1, Čilipi: Konavljanin – Grk 0:2, Gruda: Sokol – Slaven 0:3, utakmica u Orebiću između Orebića i Gusara je odgođena.