Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Mali nogometaši Župe dubrovačke nastupili na Ohrid kupu 2018 u Makedoniji

Mali nogometaši Škole nogometa NK Župa dubrovačka prošlog su tjedna nastupili na Ohrid kupu 2018 u Makedoniji. Najmlađa ekipa 2009. godište je nakon dva poraza prvog dana turnira, u trećoj utakmici slavila s 3:0. međutim ta pobjeda nije bila dovoljna za prolazak u četvrtfinale.

Generacija 2008. godište je uz jedan neriješenim rezultatom i dvije pobjede u grupi prošla u četvrtfinale, gdje je s uvjerljivih 3:0 nadigrala makedonsku ekipu Eden na Eden. Na kraju su zauzeli četvrto mjesto.

Najuspiješniji su bili najstariji, generacija 2005. godište koji su grupu prošli s tri remija, a onda u četvrtfinalu slavili protiv domaćina, a u polufinalu protiv starih rivala dubrovačkog Libertasa 0:0 (kazneni udarci 2:1). U finalu su izgubili od makedonskog Prilepa i na kraju uzeli drugo mjesto.

uz medalje za drugo i četvrto mjesto, NK Župa dubrovačka se s Ohrida vraća s nagradom za najboljeg vratara turnira u generaciji 2008. koja je pripala Matiji Ruščiću.

Rezultati:

2005. godište i mlađi

NK Župa dubrovačka - Eden na eden     0:0
NK Župa dubrovačka - Prilep     0:0
NK Župa dubrovačka - Jang team     1:1

četvrtfinale

NK Župa dubrovačka - Fer Plej Ohrid     1:0

polufinale

NK Župa dubrovačka - NA Libertas     0:0(2:1)p

FINALE

NK Župa dubrovačka - Prilep     0:1

NK Župa dubrovačka: Ivo Guljelmović, Ivano Vukas, Filip Gverović, Antonio Lujo, Alem Vukotić, Maro i Roko Ledinić, Karlo Vučičević, Karlo Ruščić, Božo Gustin, Luka Rašica, Frano Vučur, Ivano Brković, Lovre Bagur, Luka Miletić-Dri, Valentin Brajko, Mateo Družić. trener: Ivica Karabogdan

2008. godište i mlađi

NK Župa dubrovačka - Jang team     1:1
NK Župa dubrovačka - Prilep     1:0
NK Župa dubrovačka - Karaorman     1:0

četvrtfinale

NK Župa dubrovačka - Eden na eden     3:0

polufinale

NK Župa dubrovačka - Jang team     0:2

za treće mjesto

NK Župa dubrovačka - Korca     0:2

NK Župa dubrovačka: Matija Ruščić, Lovro i Ivano Milat, Mihael Raguž, Vlaho Gverović, Ante Kulaš, Ivan Matić, Lovro Vugdelija, Luka Petar Raguž, Matej Svilokos, Josip Galjuf, Ivan Bogut, Cristian Varela, Josip Krkić, Vedran Zadrić. trener : Damir Žustra

2009. godište i mlađi

NK Župa dubrovačka - Bidzo Kumanovo     2:5
NK Župa dubrovačka - Pelister     1:3
NK Župa dubrovačka - Jang team     3:0

NK Župa dubrovačka: Jerko Đevenica, Gabriel Bender, Matej Lončar, Petar Marić, Ivan Lučić, Jakov Ruščić, Noa Vučičević, Maro Lukšić, Mateo Duplica, Franko Šimunović, Maro Miloslavić, Antonio Vučur. trener : Miran Miloslavić


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn