Opći uvjeti korištenja

Sretno i spretno; U slaboj i nervoznoj utakmici Župa dubrovačka dobila Konavljanina

U zaostaloj utakmici 23. kola Prve županijske lige Župa dubrovačka je dobila Konavljanin s 2:1. Nervozna i loša utakmica s puno netočnih dodavanja i s malim brojem prilika počela je vodstvom Župe golom Kajbe iz kaznenog udarca, a Konavljanin je u prvom dijelu imao poništen pogodak na intervenciju pomoćnog suca Roberta Hausvičke.

U nastavku Konavljanin opasniji, stiže do izjednačenja u 60. minuti, te ima veliku priliku za vodstvo koju Šorgić nije završio pogotkom. Ono što nije uspjelo momčadi iz Čilipa, jest domaćinu u 73. minuti kada Smolčić pogađa za konačnih 2:1.

ŽUPA DUBROVAČKA - KONAVLJANIN 2:1 (1:0)

ŽUPA DUBROVAČKA; Tomislav Bašić, Marko Šećer, Pero Grbić; Mario Runje, Zvonimir Čikato (od 68. Marin Zvono), Viktor Lekaj (od 88. Antonio Milić), Velimir Kajba (od 64. Goran Smolčić), Josip Vidić (od 77. Toni Soldić), Bruno Lonza (od 86. Kristijan Prkut), Nemanja Mijodanić, Matej Perović.

1:0 Velimir Kajba 7' (11 m) 1:1 Niko Grbešić 60', 2:1 Goran Smolčić 73'.