Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg


 

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja.

Više o kolačićima pročitajte ovdje

Prihvaćam

Zimska liga NK Župa dubrovačka - Završeno natjecanje po skupinama (FOTOGALERIJA)

Pete nedjelje Zimske lige Nogometnog kluba Župa dubrovačka završeno je natjecanje po skupinama, a odigran je dio utakmica za 5. mjesto po kategorijama. Poznati su polufinalisti turnira, a polufinalne utakmice su na rasporedu slijedeće nedjelje. Donosimo današnje rezultate.


FOTOGALERIJA

 


Rezultati, Nedjelja 11. veljače

-2005. godište i ml.

NK Župa dubrovačka - NKNA Libertas     0:5
( - / Lovro Duždević 2, Dominik Prkačin, Mihael Sršen, ag)

-2006. godište i ml.

za 5.mjesto

NK Župa dubrovačka (A) - NK Župa dubrovačka (B)     1:3
( ag / Matija Miladin, Antonio Lujo, Maro Mačai)

-2007. godište i ml.

NKNA Libertas (B) - ŠN Orašac     2:0
(Kristijan Stjepović, Anton Bajn / -)

za 5.mjesto

ŠN Slano - NK Župa dubrovačka (B)  0:1
( - / Dorian Jozić)

-2008. godište i ml.

za 5.mjesto

NK Župa dubrovačka (C) - NK Župa dubrovačka (B)     1:2
(Josip Lonac / Adriano Brković, Alfonso Linares-Hoyos)

-2009. godište  i ml.

NK Župa dubrovačka (B) - NK Gošk Dubrovnik     0:10
( - / Toni Ruso 4, Ivor Jerinić 4, Antonio Maslać, Arijan Džanković)

- Liga roditelji - treneri - uprava

NK Župa dubrovačka(uprava-treneri)-NK Gošk Dubrovnik      1:3
(Ile Katić / Mato Butjerić, Hasan Kacić, Nikša Gojavić)


Raspored - Nedjelja,18.02.2018.

POLUFINALA

-2009. godište i ml.

09:20 NKNA Libertas - NK Slaven
10:00 NK Gošk Dubrovnik - NK Župa dubrovačka (A)

-2008. godište i ml.

10:40 NK Župa dubrovačka (A) -NK Gošk Dubrovnik (A)
11:20 NA Konavle - NK Gošk Dubrovnik (B)

-2007.godište i ml.

12:00 Župa dubrovačka (A) -NKNA Libertas (A)
12:40 NA Konavle - NKNA Libertas (B)

-2006.godište i ml.

13:20 ŠN Božo Broketa - NK Gošk Dubrovnik
14:00 NKNA Libertas - NA Konavle

-2005 godište i ml.

14:40 NA Konavle - NK Župa dubrovačka
15:20 NKNA Libertas - ŠN Božo Broketa

-Liga roditelji-treneri-uprava

16:00 NK Župa dub.(roditelji)-NA Konavle


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn