Opći uvjeti korištenja

Nova gostujuća pobjeda - Župa dubrovačka slavila protiv Slavena na Grudi

Novom gostujućom pobjedom, danas protiv Slavena na Grudi, nogometaši Župe dubrovačke su nakon 8. kola stigli na samo dva boda od vodeće Neretve. Više nego zasluženo, momčad trenera Milana Petrovića je golovima Kajbe i Lekaja osigurala nova tri boda.

U prvom poluvremenu s dosta nervoze Župa bolju igru pretvara u vodstvo u 15. minuti, te stvara par dobrih prilika (Lekaj, Mijodanić) za povećanje rezultata. U nastavku župska momčad povećava na 0:2 u 52. minuti, a do kraja Krmek i Lonza propuštaju "zicere" za visok pobjedu na Grudi. Slaven nije pokazao previše i tek u sudačkoj nadoknadi dolazi do smanjenja rezultata.

Gruda, 1.ŽNL - 8. kolo

SLAVEN - ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (0:1)

ŽUPA DUBROVAČKA; Antoni Milina, Marko Šećer, Preo Grbić, Mario Runje, Zvonimir Čikato (od 23. Kristijan Prkut - od 46. Božo Raguž), Viktor Lekaj, Velimir Kajba (od 75. Dominik Krmek), Bruno Lonza (od 88. Marko Grgurević), Josip Vidić (od 69. Toni Soldić), Nemanja Mijodanić, Matej Perović.

Strijelci: 0:1 Velimir Kajba 15', Viktor Lekaj 52', 1:2 Dario Penić 90+2'.

Ostali rezultati: Krvavac: Maestral - Hajduk 1932 1:3, Metković: Neretva - Croatia 4:1, Orebić: Orebić - Jadran 1929 4:1, Žrnovo: Žrnovo - Gusar 0:6, Čilipi: Konavljanin - Grk 3:2, Metković: ONK Metković - Omladinac 2:1.