Župski portal - zupcica.hr - S tri gostovanja šest bodova; Župa slavila protiv Croatije u Gabrilima

Opći uvjeti korištenja

S tri gostovanja šest bodova; Župa slavila protiv Croatije u Gabrilima

Nakon "kiksa" na domaćem terenu u prošlom kolu, nogometaši Župe dubrovačke donose bodove s još jednog "vrućeg" terena. Jučer su u Gabrilima slavili protiv Croatije. Domaćini su poveli u 11. minuti, ali već u 22. Lonza pogađa za izjednačenje. U drugom poluvremenu Župa je bolju igru okrunila golom Lekaja u 69.minuti i to je na kraju bio i konačan rezultat ove utakmice. Imali su domaćini dobrih situacija za izjednačenje, a i Župa za povećanje vodstva, najbolju Lekaj u 75. minuti, ali se mreže do kraja nisu tresle.

Tako je momčad trenere Milana Petrovića na početku sezone s tri gostovanja donijela šest bodova. Prvenstvo se nastavlja već u srijedu, 04.10. kada na Tarantelu u 5. kolu stiže Hajduk iz Vela Luke.

1.ŽNL 4.kolo - Gabrile
sudac; Frano Palfi

CROATIA GABRILE - ŽUPA DUBROVAČKA 1:2 (1:1)

ŽUPA DUBROVAČKA; Antoni Milina, Marko Šećer, Pero Grbić, Mario Runje, Zvonimir Čikato, Viktor Lekaj, Velimir Kajba, Ante Kovačić, Bruno Lonza (od 85. Kristijan Prkut), Matej Perović, Toni Soldić (od 46. Nemanja Mijodanić.

strijelci; 1:0 Vlaho Grbešić 11', 1:1 Bruno Lonza 22', 1:2 Viktor Lekaj 69'.

Ostali rezultati;  Vela Luka: Hajduk 1932. – Gusar 3:2, Metković: Neretva – Grk 5:1, Gruda: Slaven – Omladinac 5:2, Krvavac: Maestral – Jadran 1929. 3:1,  Orebić: Orebić – ONK Metković 1:1, Žrnovo: Žrnovo – Konavljanin 0:1.