Više o kolačićima pročitajte ovdje

Iznenađenje na startu sezone; Jadran iz Smokvice odnio bod(ove) s Tarantele

U zanimljivoj utakmici na Taranteli nogometaši Župe dubrovačke su na iznenađenje mnogih remizirali s Jadranom iz Smokvice.

U prvom dijelu Župa je stvorila nekoliko prilika, sve udarci s vrha šesnaesterca, najbliži golu je bio Kovačić, ali golove su postizali gosti. U nastavak domaćin kreće uraganski i u deset minuta preokreće rezultat u vodstvo 3:2, ali nakon toga su stali kao da su čekali da sudac odsvira kraj utakmice. To im se osvetilo u 89. minuti kada Jadran dolazi do izjednačenja nakon prekida sa strane. Do kraja je ostalo vremena za napad iz kojeg Čikato pogađa prečku, pa ostaje 3:3 i podjela bodova.

ŽUPA DUBROVAČKA - JADRAN SMOKVICA 3:3 (0:2)

ŽUPA DUBROVAČKA: Antoni Milina, Antun Palunčić ( od 46. Mario Runje), Marko Šećer, Pero Grbić, Zvonimir Čikato, Viktor Lekaj, Velimir Kajba, Ante Kovačić, Nemanja Mijodanić ( od 79. Bruno Lonza), Matej Perović, Toni Soldić ( od 46. Goran Smolčić).