Opći uvjeti korištenja

Drugo polufinale; U nervoznoj i na momente gruboj utakmici Gornja Čibača dobila Bjelice (FOTO)

I ova utakmica počinje nervozno s dosta prekršaja, Gornja Čibača ih je u prvih osam minuta akumulirala čak tri, a i dva žuta kartona po jedan s obje strane. Bjelice vode u 9 minuti, Lukša Noković pogađa udarcem s desetak metara. Već u 12. Igor Žilić vraća stvari na početak 1:1. Do kraja poluvremena inicijativa Čibačana, igra se na polovici Bjelica, ali u par navrata je opasno i pred golom Palamete. Kako se poluvrijeme bliži kraju Bjelice opasnije, Čibačani prave peti, pa šesti prekršaj. Soldić puca s deset metara i pogađa stativu. Zadnji minut na rubu incidenta, Hausvička i Nenada jedva privode poluvrijeme kraju.

I u drugom dijelu  ista utakmica, napeta nervozna i na momente gruba igra.  Nakon jednog duela i pada dolazi do ozljede Lukše Nokovića, a u sljedećem napadu sam pred Kesovijom je Branimir Perić koji ne propušta priliku i pogađa za 2:1.  Gornja Čibača četiri minute prije kraja ima stopostotnu šansu za riješiti utakmicu, ali Kesovija spašava i ostavlja svoju momčad u igri. Ipak 25 sekundi do sirene Davorin Krešić povećava na 3:1 i odvodi Čibačane u finale.

Gornja Čibača : Bjelice 3:1

0:1 Lukša Noković; 1:1 Igor Žilić; 2:1 Branimir Perić; 3:1 Davorin Krešić

Gornja Čibača: Davorin Krešić, Ivan Perić, Davor Cverlin, Maro Krkić, Drago Palameta, Ivo Raguž, Igor Žilić, Maro Benić, Vlaho Radić, Nikša Krešić

Bjelice: Vlaho Kesovija, Mateo Kesovija, Domagoj Prkut, Nikša Prkut, Ivica Lučić, Mihael Raguž, Vlaho Previšić, Božo Lučić, Toni Soldić, Lukša Noković, Mateo Franić, Antonio Milić, Vlaho Lučić

Brašina prvi finalist; Izjednačili minut prije kraja utakmice, pa prošli na penale (FOTO)