Opći uvjeti korištenja

Brašina prvi finalist; Izjednačili minut prije kraja utakmice, pa prošli na penale (FOTO)

U napetom i nervoznom prvom polufinalu sedmog Turnira župskih mjesta Brašina je na penale dobila Brgat i ušla u svoje drugo finale, prvo nakon 2012. godine. Brgat dolazi u vodstvo golom Antonia Ničetića koji je u mrežu Jurjevića ubacio odbijenu loptu nakon gužve pred golom. Do kraja poluvremena nervozna utakmica s puno prekršaja (Brgaćani su ih u prvom dijelu skupili pet), ali bez značajnijih šansi za promjenu rezultata.

U nastavku se igra na polovici Brgaćana, stalni napadi Brašine, ali bez značajnijeg učinka. Brgat se brani, rijetko prolazi centar i kad se činilo da će uspjeti sačuvati mrežu, minut prije kraja Ante Džamarija nakon kombinacije s Pušićem pogađa za 1:1. Brgaćani burno reagiraju, tvrde da je lopta na početku akcije prošla aut liniju, ali ostaje 1:1.

Prvog finalista odlučuju penali, u prve tri serije po jedna propuštena realizacija, zatim Pušić pogađa dva puta, Kristović jednom, a drugog mu brani Previšić i odvodi Brašinu u finale.

Brgat - Brašina   1:1    penali (2:3)
1:0 Antonio Ničetić; 1:1 Ante Džamarija

Brgat: Ivan Kristović, Vicenco Kraljić, Petar Kraljić, Ivan Krmek, Domagoj Žeravica, Ivan Knego, Marin Barović, Niko Ničetić, Antonio Ničetić, Matej Perović, Luka Kraljić, Antonio Milić

Brašina: Mateo Delić, Josip Jurjević, Šime Matković, Ivan Matković, Leo Pušić, Miljenko Meštrović, Božo Džamarija, Ante Džamarija, Kristian Previšić, Zvonimir Oberan

Drugo polufinale; U nervoznoj i na momente gruboj utakmici Gornja Čibača dobila Bjelice