Župski portal - zupcica.hr

http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg
 
http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg http://www.zupcica.hr/images/slike/moduli/tz-brosura1.jpg

Župski portal - zupcica.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi pružio bolje korisničko iskustvo, prilagodio funkcionalnost stranice i prikaz sustava oglašavanja. Koristeći našu stranicu slažete se s korištenjem kolačića.

Opći uvjeti korištenja

Prihvaćam

Mišići/Zona napravili iznenađenje, turnir završio za Mandaljenu i Pod Petraču

Treće kolo Turnira Župskih mjesta odigrano na Kandeloru donijelo je oproštaj od prve dvije ekipe, natjecanje u eliminacijskoj fazi nastavlja 12 ekipa dok je turnir završio za Mandaljenu i Pod Petraču.

U utakmicama skupine "D" očekivana pobjeda Gornje Čibače protiv Srebrenog, dok su Mišići/Zona sa samo šest igrača u zapisniku napravili iznenađenje i iako su ih mnogi prije zadnjeg kola zbog ozljeda i dva uvodna poraza već bili otpisali, pobjedom protiv iskusne Mandaljene ostali u turniru. Tako se Mandaljena, momčad sastavljena od iskusnih nogometnih imena, oprostila već u grupnoj fazi, što je malo tko očekivao.

Zanimljiv rasplet i u grupi "B", tijesna pobjeda Fix Čibače protiv Pod Petrače donosi prvaku drugo mjesto, a Podpetračanima oproštaj. Postranjani su nastavili s dobrim igrama i pobjedom protiv Brašine izborili direktan prolaz u četvrtfinale.

U grupi "A" utakmica bez golova, Brgatu bod dovoljan za prvo mjesto, a Mini Čibača će šansu za prolaz tražiti kroz repesaž. U grupi "C" utakmica koja je odlučivala o pobjedniku skupine između Krstac/Popolice i Soline/Plata završava 1:1, pa su penali ekipi Soline/Plat donijeli četvrtfinale koje će Krstac/Popolica morati izboriti u repesažu.




A skupina

Mini Čibača - Brgat 0:0

Mini Čibača: Ivan Tomić, Josip Raguž, Ivan Radić, Ante Burum, Vide Prce, Tomislav Papac, Romano Jarak, Matej Radić, Blago Krtalić, Davor Prce

Brgat: Petar Kraljić, Ivan Krmek, Ivan Kristović, Domagoj Žeravica, Luka Bevanda, Ivan Knego, Marin Barović, Niko Ničetić, Antonio Ničetić, Matej Perović, Antonio Milić, Vicenco Kraljić

Poredak: 1. Brgat 4 boda (4:2); 2. Bjelice 3 boda (4:5); 3. Mini Čibača 1 bod (1:2)


B skupina

Pod Petrača - Fix Čibača 0:1

0:1 Tomislav Puljiz

Pod Petrača: Igor Matijaš, Edo Pecolaj, Toni Miloslavić, Lovro Miletić, Ivan Dabo, Marijo Klis, Kenan Omerović, Nermin Omerović, Lovro Bašić, Jure Prkut, Lorenco Miletić, Nikša Kulaš

Fix Čibača: Ivo Raguž, Tomislav Puljiz, Stijepo Jarak, Vidan Vidić, Kristijan Prkut, Božo Raguž, Ante Džamarija, Mario Raguž, Marko Kriste, Dean Dobre

Brašina - Postranje 1:2

0:1 Vicko Miloslavić; 0:2 Stijepo Sambrailo; 1:2 Leo Pušić

Brašina: Josip Jurjević, Šime Matković, Ivan Matković, Leo Pušić, Miljenko Meštrović, Božo Džamarija, Ante Džamarija, Kristian Previšić, Zvonimir Oberan, Mateo Delić, Marjan Jurić

Postranje: Đivo Miloslavić, Maroje Miloslavić, Vicko Miloslavić, Frano Miloslavić, Stijepo Sambrailo, Ivan Kelez, Stijepo Miloslavić, Periša Regjo, Miho Galjuf, Pero Kelez

Poredak: 1. Postranje 7 bodova (5:3); 2. Fix Čibača 6 bodova (5:2); 3. Brašina 3 boda (3:5); 4. Pod Petrača 1 bod (1:4)




C skupina

Krstac/Popolica - Soline/Plat 1:1 (2-3 pen)

0:1 Ile Katić; 1:1 Josip Duper

Krstac/Popolica: Belmondo Gagro, Ivan Matić, Mato Miloslavić, Maro Martić, Paolo Miloslavić, Josip Duper, Zdravko Gadžić, Dario Bjelopera, Franjo Gadžić, Hrvoje Stojić, Mladen Bogoje, Ivan Bogoje

Soline/Plat: Tomislav Kuzmić, Ivan Anđelinić, Ivica Marinović, Ivo Katić, Ante Alerić, Antonio Sentić, Nikola Lasić, Vlaho Lasić, Ivan Alerić, Mario Hajdić, Vlaho Kvestić, Ile Katić

Poredak: 1. Soline/Plat 4 boda (7:2); 2. Krstac/Popolica 4 boda (5:3); 3. Čelopeci 0 bodova (3:10)




D skupina

Srebreno - Gornja Čibača 0:3

0:1 Ivan Perić; 0:2 Igor Žilić; 0:3 Ivan Perić

Srebreno: Sandro Joković, Dominik Žarak, Petar Šilježar, Dante Vukić, Ivan Barišić, Ajdin Omerović, Dario Dabelić, Maro Turčinović, Nino Butrica, Damir Obšivač, Antun Palunčić, Ivan Sutić

Gornja Čibača: Davorin Krešić, Ivan Perić, Davor Cverlin, Maro Krkić, Drago Palameta, Ivo Raguž, Igor Žilić, Maro Benić, Vlaho Radić, Nikša Krešić

Mandaljena - Mišići/Zona 3:5

0:1 Ivan Puljić; 0:2 Marijo Puljić; 1:2 Filip Kurbelašvili; 1:3 Robert Bender; 1:4 Jasmin Salihović; 1:5 Jasmin Salihović; 2:5 Krešo Šabadin; 3:5 Krešo Šabadin

Mandaljena: Filip Kurbelašvili, Marko Limov, Ivan Aerlić, Davor Mišić, Đani Cumeljan, Nikica Lazarević, Grgo Šiško, Đani Šabadin, Antun Šakić, Krešo Šabadin

Mišići/Zona: Anton Puljić, Ivan Puljić, Robert Bender, Jasmin Salihović, Antonio Raič, Marijo Puljić

Poredak: 1. Gornja Čibača 9 bodova (19:0); 2. Mišići 3 boda (7:13), 3. Srebreno 3 boda (5:8), 4. Mandaljena 3 boda(6:16)


Podijeli ovaj članak

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn