Opći uvjeti korištenja

Županijska futsal liga; MNK Plat u derbiju 4. kola izgubio od Cavtata

Četvrto kolo Županijske malonogometne lige donijelo je i prvi ovosezonski poraz momčadi Plata. U subotu u dvorani na Grudi Plaćani su izgubili od Cavtata 2:4. Cavtaćani su poveli golom Ivana Aerlića u 11. minuti, ali tada slijedi preokret i Plat golovima Lea Pušića i Maria Runje u 19. minuti ima 2:1. Međutim, iskusna momčad Cavtata nakon samo dva minuta izjednačuje, te do kraja s još dva gola osvaja bodove u debiju ovog kola.

Za Plat su igrali; Davor Mišić, Leo Pušić, Ivan Raić, Petar Kraljić, Ivo Katić, Domagoj Prkut, Ante Aerlić, Kristijan Prkut, Jasmin Salihović, Josip Jurjević i Mario Runje.